Om oss på Kylbolaget i Väst

Kylbolaget Väst AB bildades 2009. Vårt verksamhetsområde sträcker sig i huvudsak över hela Västra Götalands Län. Vår målsättning som kyl- och värmeleverantör är att leverera bästa kvalitét och service till konkurrenskraftiga priser. För att kunna upprätthålla detta vill vi växa långsamt och endast anställa de bästa i branschen. Vi lägger stor vikt vid att våra medarbetare alltid är uppdaterade inom den senaste tekniken och levererar bara högkvalitativa produkter från leverantörer som vi känner väl. Det är enkelt och tryggt för dig som kund att anlita oss, och vi kommer göra allt vi kan för du skall vilja rekommendera oss till vänner och bekanta.

Vi är tillräckligt små för att verkligen kunna bry oss om dig som kund, men stora nog för att ha god upphandling och solid ekonomi.


2009
Grundades vi
650
Nöjda kunder
200
Installationer gör vi varje år

Vi på Kylbolaget Väst

kylservice

 Lars Olsson
 072-2222617
lars@kylbolaget.se

 Niklas Guldner
 072-2222619
niklas@kylbolaget.se

Christer Andreasson
072-2222618
christer@kylbolaget.se

Jörgen Kullberg
073-2203250
jorgen@kylbolaget.se

Jimmy Thim
072-2223151
jimm@kylbolaget.se

Peter Odelius
072-2221901
peter@kylbolaget.se

Anton Olsson
anton@kylbolaget.se

Jesper Bergqvist
072-5445155
jesper@kylbolaget.se

Hitta till oss